جذاب ترین هامنتخب

زنی با بزرگترین گونه دنیا/ تصاویر

زنی با استفاده از جراحی پلاستیک به بزرگترین گونه دنیا دست پیدا کرد. گونه این زن آنقدر بزرگ شده است که حتی طرفداران اینستاگرامی‌اش هم نگران او شدند.

نادیا زکالوند: «آناستازیا پوکرش‌چوک»، مدل اوکراینی اینستاگرام، از جدیدترین عمل جراحی خود رونمایی کرد. او به طرفدارانش گفت،‌ به‌قدری پرکننده در گونه‌هایش قرار داده که حساب آن از دستش خارج شده است. اما باز هم احساس می‌کند هنوز آنقدر که دوست دارد، گونه‌هایش را بزرگتر نکرده است. البته آناستازیا به‌تازگی در ترکیه عمل جراحی بزرگ کردن «سینه» هم انجام داده است.

از ۹۱هزار طرفداران اینستاگرامی این زن ۳۳ ساله، فقط ۲۲۰۰ نفر از گونه‌های بزرگ او تعریف کردند و ظاهر او را جذاب دانستند. اما کاربران دیگر، نظرات متفاوتی داشتند. برخی به او هشدار دادند، اگر به این منوال ادامه دهد، ۵۰ سالگی‌اش را هم نخواهد دید. برخی دیگر هم می‌گفتند، ممکن است با این تعداد عمل جراحی مخالفتی نداشته باشند، اما بدن او دیگر تحمل این همه جراحی را نخواهد داشت.

برخی از کاربران هم گفتند، «مگر بدن‌های فعلی‌مان چه مشکلی دارند که این همه جراحی را تحمل کنند.»
عده‌ای از کاربران هم به او گفتند، «دلیل این همه جراحی تو، فقط به خاطر شهرت و کسب درآمد است.» اما آناستازیا می‌گوید، «این حرف صحت ندارد و من عاشق این ظاهر خود هستم و هر جراحی که انجام می دهم، به دلیل علاقه‌ام به آن است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا