حوادث داخلیمنتخب

انتقام سیاه داماد از عروسی که وسط مراسم خیانت کرد ! / فیلمی که رسوایش کرد!

ویدئویی که پنهانی ضبط شده بود صحنه های نفس گیری از دختر جوان که دیگر میلی به ازدواج با معشوق چندین ساله اش نداشت را نشان می داد.

منیبان:شاید یکی از عجیب ترین خواستگاری های امسال، خواستگاری باشد که داماد از شدت عشق نتوانست خشم خود را کنترل کند و به شکل جنجالی خبرساز شد؛ خواستگاری که ماجرایش را در این بخش خواهید خواند.
تصویری ناراحت کننده از دختر جوان هندی که توسط یک پسر قوی هیکل به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، به سرعت در فضای مجازی منتشر شد. مرد جوان که در واقع خواستگار این دختر بوده، به شکل وحشیانه ای او را کتک می زند و تصاویر این درگیری به صورت مخفیانه توسط یک رهگذر ثبت و تحویل پلیس داده شد.

پلیس ماجرا را پیگیری کرده و داستان را شفاف سازی کرد. از قرار معلوم شب قبل از درگیری ، پسر جوان به همراه خانواده اش به خواستگاری دختر مورد نظر رفته و به شکل غیرمنتظره ای با جواب منفی مواجه شده بودند.

پسر جوان که از مدتی قبل با دختر مورد علاقه اش ارتباط داشته و از او برای ازدواج، پاسخ مثبت هم گرفته بود، تصور نمیکرد در شب خواستگاری نظر دختر تغییر کرده و به او جواب رد بدهد؛ برای همین این موضوع برایش قابل تحمل نبود و فردای آن روز در مسیر عبور دختر، جایی خارج از روستا منتظر ماند تا بدقولی او را تلافی کند.

دختر بینوا بی خبر از همه جا در حال عبور از مسیر خارج روستا بود که ناگهان، خواستگار عصبانی اش به او حمله ور شده و به شدت او را مورد ضرب و شتم قرار داد. این صحنه ها که مخفیانه فیلمبرداری میشد، خواستگار عصبی را به دام پلیس انداخت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا