حوادث داخلی

کشف جسد مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی در فیروزآباد

پزشکی قانونی سقوط مدیر را تایید کرد

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس در ارتباط با کشف جسد یک مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی در کوه‌های مجاور محور فیروزآباد توضیح داد: براساس گزارش اولیه حاکی از آثار جراحت روی بدن است با سقوط منطبق است.

علیرضا درودچی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از شیراز، در خصوص کشف جسد مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی، اظهار داشت: جسد وی به اداره پزشکی قانونی شهرستان فراشبند انتقال داده شد و جسد مورد معاینه ظاهری قرار گرفته است و بر اساس گزارش اولیه، حاکی از آثار جراحت روی بدن است که با سقوط منطبق است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس ادامه داد: جهت بررسی و آزمایشات بیشتر، پیکر ایشان به اداره پزشکی قانونی شیراز انتقال داده شده است تا تحت کالبد شکافی و معاینات قرار بگیرد تا علت تامه فوت مشخص شود.

درودچی بیان کرد: از طرفی تحقیقات سیستم قضایی، انتظامی و آگاهی نیز در این خصوص می‌تواند کمک کننده باشد چرا که وی تنها بوده است نهایتا مشخص شود که علت فوت چه چیزی بوده است.

این مقام قضایی در پزشکی قانونی استان فارس تصریح کرد: بیشتر از این در خصوص فوت ایشان نمی‌توانیم هیچگونه اظهار نظر کنیم که آیا مرگ وی به صورت اتفاقی، حادثه‌ای ناشی از بیماری مثلا سکته قلبی و یا جناحی باشد و جای اظهار نظری در حال حاضر نیست.

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس در پایان یادآور شد که نتایج تحقیقات آزمایشات پزشکی قانونی برای به نتیجه رسیدن تا 2 ماه بطول می‌انجامد.

به گزارش تسنیم طبق اطلاعات رسیده؛ جسد شهریار جهرمی مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی روز گذشته نوزدهم مردادماه حوالی ساعت 11 و 30 دقیقه ظهر در کوه‌های مجاور محور فیروزآباد – جم در نزدیکی روستای سمنگان شهرستان مُهر در استان فارس پیدا شد.

بر این اساس ماموران اورژانس به محل موردنظر اعزام می‌شوند و پس از تائید فوت ایشان جسد فرد مذکور با هماهنگی مقامات قضایی استان به پزشکی قانونی انتقال داده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا