حوادث خارجیفیلممنتخب

فیلم تکان دهنده از عروس خانم زیبا!/ سرنوشت نیره همه را شوکه کرد + عکس

مادر این دختر گفته است که « نیره» خواستگاران بسیار داشت اما به دلیل سن پایین و برنامه‌ای که برای زندگی‌‌اش داشت می‌خواست ادامه تحصیل بدهد و این مساله همکلاسی وی را که او هم از خواستگاران بود عصبانی می‌کرد.

رکنا:قتل یک دانشجوی دختر توسط همکلاسی خود، افکار عمومی مصر را به شدت برانگیخته است. یک دانشجوی مصری دوشنبه گذشته در یکی از خیابان های نزدیک به دانشگاه المنصوره ، اقدام به چاقو زدن « نیره اشرف »دختر هم کلاسی خود و بریدن گلوی او در مقابل چشمان صدها نفر کرد.

شاهدان عینی گفتند: این جوان دانشجوی سال سوم دانشکده ادبیات دانشگاه المنصوره بود که ابتدا با چاقو ضرباتی را جلوی درب دانشگاه المنصوره به همکلاسی خود وارد کرد و قصد بریدن گلویش را داشت که توسط مردم دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.

روزنامه مصری الیوم نوشت: شاهدان عینی می گویند که این جوان قصد ازدواج با دختر را داشت اما پس از مخالفتش دست به این جنایت زد.براساس گفته اهالی منطقه، این دختر که حال وخیمی داشت به بیمارستان منتقل شد اما قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخت.

مادر این دختر گفته است که « نیره» بعد از یکبار ازدواج و پوشیدن لباس عروس وقتی طلاق گرفت خواستگاران بسیار داشت اما به دلیل سن پایین و برنامه‌ای که برای زندگی‌‌اش داشت می‌خواست ادامه تحصیل بدهد و این مساله همکلاسی وی را که او هم از خواستگاران بود عصبانی می‌کرد. افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی خواستار مجازات سنگین قاتل شده‌اند و از ناتوانی پلیس در تامین امنیت شهروندان به ویژه حراست دانشگاه انتقاد کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا