فیلممنتخب

ثبت لحظه تجاوز یک خاخام اسرائیلی به زن جوان!+ فیلم

آزادی‌های فراقانونی خاخام‌ها در اسرائیل سبب شده است تا امنیت زنان و کودکان، به ویژه شهروندان مسلمان در خطر قرار بگیرد.

باشگاه خبرنگاران:این بار موشه کاتساو، جامعه بشری را شوکه کرد. او محکوم شده است که به ۷ زن تجاوز نموده که یکی از آن ها در روز ازدواجش مورد حمله این فرد قرار گرفته است.

این خاخام (فرد به تصویر کشیده شده در فیلم) مدعی است ویژگی های الهی دارد و وجود عالم را حفظ می کند و در عین حال توانست زنان را قانع کند که آنچه انجام می دهد گناهان آن ها را پاک می کند.

او که در میان یهودیان حریدیم از جایگاه بالایی برخوردار است به ۱۵ کودک هم در هنگام مدیریت یک مدرسه دینی تجاوز کرده است.

 

لیست رسوایی بلند است، بارزترین آن ها خاخام یهودا میشی زحف، رئیس جمعیت مشهور امدادرسانی زاکا بود که مشخص شد به تعدادی از زنان و کودکان و نوجوانان تجاوز جنسی کرده است.

از شخصیت های مشهور دیگر، خاخام و نویسنده داستان های کودکان حاییم والدر است که تقریبا در هر خانه اسرائیل مجموعه داستانی از وی با موضوع آگاه سازی درباره تجاوز به کودکان وجود دارد و او اولین کسی بود که برنامه تلویزیونی درباره حمایت علیه تجاوز جنسی در مدارس دینی را اجرا کرد. در نهایت ثابت شد که خود او هم به بیش از ۲۰ زن و کودک تجاوز کرده و پس از افشای این موضوع خودکشی کرد.

رسوایی های جنسی خاخام ها در رژیم صهیونیستی نتوانسته مقامات دینی را به تغییر رویه وادارد، بلکه تلاش می کنند تا آنجایی که می توانند بر روی این مسائل سرپوش گذاشته و تک تک آنها را انکار کنند و به کسانی که مورد تعدی قرار گرفته اند فشار می آورند تا جلوی ابراز شهادت آن ها را بگیرند.
طی گزارشی، در سرزمین های اشغالی، با توجه به آزادی فراقانونی خاخام ها ماهانه ۵۰۰ تجاوز جنسی گزارش می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا