حوادث خارجیمنتخب

ادعای عجیب و ترسناک ساکنان یک شهر | بشقاب پرنده بود؛ آنها رسیدند!

ساکنان شهر پیترماریتزبورگ در آفریقای جنوبی با مشاهده یک چراغ سبز طولانی در آسمان که منجر به نظریه‌های متعدد در رسانه‌های اجتماعی ‌شد، حسابی سردرگم شدند.

نیوز۲۴، حوالی ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه به وقت محلی (۸:۳۰ به وقت تهران) گزارش‌هایی مبنی بر سقوط یک شی سبز به ظاهر سیارک در آسمان منتشر شد و ساکنان برای تایید رویت به فیسبوک مراجعه کردند.

در عرض چند ساعت، چندین کاربر وجود داشتند که مشاهدات مشابهی را گزارش کردند و برخی از آنها به موضوع «تهاجم احتمالی بیگانگان» پرداختند.

نور سبز همراه با شی سیارک‌مانند برای مدت کوتاهی در آسمان چشمک زد. در عین حال مشاهدات مشابهی از مردم در شهرهای دوربان و ژوهانسبورگ نیز در این خصوص گزارش شد.

ماریانا بویز از شهروندان در صفحه شخصی خود در فیسبوک نوشت: «این یک منظره واقعا عجیب بود. من این جسم را با چراغ‌هایی دیدم که چشمک می‌زدند. موضوع را به خواهرم گفتم و او فکر کرد، من دیوانه شده‌ام. واقعا به موجودات فضایی یا بشقاب پرنده‌ها اعتقاد ندارم، اما چه کسی می‌داند که آیا این حقیقت دارد یا خیر.»

در این گزارش همچنین آمده است که کیت روزاریو یکی از اولین کاربرانی بود که در مورد این رویداد در فیسبوک پرس‌وجو کرد. او نوشت: «یک شیء سبز روشن که به نظرم یک سیارک بود در ساعت ۸:۰۵ صبح در آسمان پرواز کرد.»

اولین مشاهده بشقاب پرنده در آفریقای جنوبی به دهه ۱۹۶۰ با تعدادی گزارش مشابه در طول سال‌ها برمی‌گردد.

یکی دیگر از کاربران به نام «النا بوتا» نیز در حساب فیسبوک خود نوشت: «آنها رسیدند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا