حوادث داخلیمنتخب

پسر جوان برای پدرش در پمپ بنزین سروستان اسلحه کشید / پرونده عجیب

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی “سروستان” از دستگیری سارق متواری که به علت سرقت مسلحانه تحت تعقیب بود خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ “آرش بخشایی مطلق” در تشریح این خبر اظهار داشت: در 25 اسفندماه سال گذشته پسری به هویت معلوم در راستای درگیری با پدرش در پمپ بنزین سروستان اقدام به تیراندازی و قصد آسیب رساندن به پدر خود داشته که پدرش محل را ترک و در همین خصوص متهم با اسلحه گرم اقدام به سرقت مسلحانه یک سواری ال90 جهت تعقیب و گریز پدر خود می‌کند و قبل از رسیدن مأموران از محل متواری می‌شود.
شناسایی مخفیگاه سارق مسلح
فرمانده انتظامی “سروستان” ادامه داد: مأموران انتظامی اقدامات فنی و تخصصی خود را آغاز و با تلاش شبانه‌روزی موفق به شناسایی مخفیگاه سارق مسلح در یکی از شهرستان‌های همجوار شدند.

سرهنگ “بخشایی” افزود: با تشکیل تیم‌های عملیاتی از کارکنان پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی و محصور کردن مخفیگاه و راههای فرار احتمالی، متهم 21 ساله در یک عملیات ضربتی در 15 اردیبهشت‌ماه سال جاری در شهرستان همجوار دستگیر و به مقر پلیس آگاهی سروستان انتقال داده شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات علمی و فنی به جرم خود اقرار و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه فرد دستگیر شده یک قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز که در تیراندازی استفاده شده بود کشف شد.

وی گفت: افرادی که بخواهند به هر نحوی با اقدامات خود باعث سلب آرامش و آسایش مردم شوند با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد و امنیت مردم خط قرمز پلیس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا