حوادث داخلی

اتفاقی باورنکردنی:کارگردان معروف که آدم‌کش اجیر کرد چه کسی است؟

کارگردان معروف که با کارگردان دیگری دچار اختلاف شده بود برای گوشمالی او چند نفر از اراذل و اوباش را اجیر کرد و ۷۰ میلیون تومان به آنها داد تا رقیبش را گوشمالی دهند اما افراد شرور کارگردان جوان را تا یک قدمی مرگ پیش بردند. اما کارگردان معروف که آدم‌کش اجیر کرد چه کسی است؟

کارگردان معروف که با کارگردان دیگری دچار اختلاف شده بود برای گوشمالی او چند نفر از اراذل و اوباش را اجیر کرد و 70 میلیون تومان به آنها داد تا رقیبش را گوشمالی دهند اما افراد شرور کارگردان جوان را تا یک قدمی مرگ پیش بردند. اما کارگردان معروف که آدم‌کش اجیر کرد چه کسی است؟

به گزارش حادثه 24، اختلاف این دو کارگردان جوان از مدتی قبل و همزمان با جشنواره فیلم فجر بالا گرفت. کارگردانی که حالا مجروح شده است سالها قبل فیلمنامه ای نوشته و قصد ساختن یک فیلم سینمایی داشت اما نتوانست تهیه کننده ای پیدا کند و وقتی فیلمنامه اش را به چند نفر نشان داد آنها گفتند که بخاطر مسائلی که در فیلمنامه وجود دارد قابل ساخت نیست. چند سال از این ماجرا گذشت تا اینکه او در جریان برگزاری جشنواره فیلم فجر با فیلمی روبه رو شد که شباهت زیادی به فیلمنامه خودش داشت و کارگردان آن یکی از افرادی بود که چند سال قبل فیلمنامه را خوانده و گفته بود قابل ساختن نیست.

با برملا شدن این موضوع کارگردان جوان با این ادعا که فیلمی که در جشنواره نمایش داده شده کپی برداری از طرح او است ادعا کرد که از کارگردان فیلم ساخته شده که اتفاقا موفقیت خوبی نیز در جشنواره کسب کرد شکایت می کند. این موضوع آغاز اختلاف این دو کارگردان بود تا اینکه کار به اجیرکردن آدم کش کشیده شد. کارگردان جوان که با ادعای دزدیده شد فیلمنامه اش قصد شکایت داشت قصد ورود به پارکینگ خانه اش را داشت که دو مرد شرور سد راهش شدند و او را با 20 ضربه چاقو مجروح کردند. این ضربات به حدی شدید بود که کارگردان جوان تا یک قدمی مرگ پیش رفت اما زنده ماند.
به دنبال این حادثه تحقیقات پلیس در این باره آغاز شد و با دستگیری 2 مرد شرور آنها اعتراف کردند که از سوی یک کارگردان به نام «ش» برای گوشمالی کارگردان مجروح شده اجیر شده و 70 میلیون تومان دریافت کرده بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا