حوادث داخلیمنتخب

فیلم صحنه شهادت مامور پلیس شیراز / 2 شرور با چاقو او را زدند + عکس ستوان رنجبر

یک مامور پلیس و سرباز وظیفه در جاده کوار به شیراز مورد حمله دو جوان شرور قرار گرفتند که مامور پلیس شهید و آسمانی شد و سرباز ناجا به شدت زخمی است.

رکنا : شامگاه چهارشنبه 13 بهمن ماه در جاده شیراز به سمت کوار یک درگیری تلخ رخ داد و در آن دو جوان رو به روی ساختمان معروف بستنی بندی صدف یک مامور پلیس و سرباز همراهش را با چاقو مورد هدف قرار دادند و در آن ستوان یکم علی اکبر رنجبر اهل فسا شیراز که گفته می شود معاون پاسگاه بیدزرد جاده شیراز – کوار بوده است با ضربه چاقو به گردنش به هم قطاران شهیدش پیوست و سرباز وظیفه به شدت زخمی شد.
شاهدان عینی می گویند درگیری داخل رستوران رخ داده و با کشیده شدن به خارج از ساختمان رستوران پسر شرور با غافلگیری ستوان یکم رنجبر او را با ضربه چاقو به گردن جانش را گرفتند و سپس دو شرور با زخمی کردن سرباز وظیفه گریختند.

بنا به این گزارش علت درگیری و انگیزه عاملان جنایت هنوز مشخص نیست و پلیس شیراز با تشکیل اکیپ های ویژه عملیاتی در حال شناسایی و بازداشت دو شرور فراری هستند.

گزارش فرماندهی پلیس فارس در مورد شهادت ستوان یکم علی اکبر رنجبر

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت، ستوانیکم علی اکبر رنجبر جانشین پاسگاه انتظامی بیدزرد شیراز در درگیری با اراذل و اوباش به خیل یاران شهیدش پیوست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کاووس محمدی در تشریح این خبر اظهار داشت ساعاتی پیش ماموران انتظامی پاسگاه بیدزرد شهرستان شیراز هنگام اجرای ماموریت با اراذل و اوباش، درگیر می شوند.

وی ادامه داد، در این درگیری ستوانیکم علی اکبر رنجبر براثر ضربه سلاح سرد(قمه) از ناحیه گردن به شدت مجروح و در اثر خونریزی شدید به خیل شهدا پیوست،همچنین یک سرباز وظیفه نیز در این درگیری مجروح و به مرکز درمانی انتقال می یابد که حال وی رضایتبخش می باشد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس افزود تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه ادامه دارد و اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا