فیلممنتخب

فیلم باورنکردنی از موبایل قاپی زن تهرانی / مالباخته را شناسایی کنید! + عکس

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق جیب بر خبر داد و گفت: فیلم صحنه سرقت با دستور بازپرس شعبه 6 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 34 برای شناسایی مالباخته منتشر شد.

رکنا: سرهنگ کارآگاه ” علی کنجوریان ” معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت در خصوص دستگیری سارق جیب بر گفت: باوقوع جیب بری از زن جوانی در یک فروشگاه کارآگاهان اداره 17 پلیس آگاهی وارد عمل شدند و تحقیقات میدانی را برای دستگیری متهم آغاز کردند.
وی افزود: کارآگاهان اداره 17 پلیس آگاهی با شروع تحقیقات میدانی پی بردند فروشگاه به دوربین مداربسته مجهز است و به بازبینی تصاویر لحظه به لحظه صحنه سرقت پرداختند که در ادامه هویت سارق زن را شناسایی کردند.
دستگیری سارق حرفه ای در تهران

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات راهی مخفیگاه سارق شدند و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره 17 پلیس آگاهی در بازجویی ها پس از مشاهده فیلم صحنه سرقت به جرم جیب بری از زن جوان در فروشگاه اعتراف کرد.

سرهنگ کنجوریان در پایان خاطرنشان کرد: بازپرس شعبه 6 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 34 دستور انتشار تصویر مالباخته را برای شناسایی وی صادر کرد و مالباخته در صورت شناسایی می تواند به اداره 17 پلیس آگاهی مراجعه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا