جذاب ترین هاخبر ویژهمنتخب

تهدید اسیدپاشی خانم فوتبالی توسط طرفداران کنعانی زادگان + فیلم گفتگو با هستی سهرابی فر

ملی‌پوش سابق تیم‌ملی فوتبال بانوان گفت: برای منتشر کردن استوری با عکس اتوبوس تهدید به اسیدپاشی شدم.

رکنا:اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران در روزهای اخیر به یکی از کلمات پرجستجوی گوگل تبدیل شده است. انتشار فایل صوتی محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه با اتوبوس تیم ملی، جنجالی شد. اتوبوس تیم ملی در شرایط اردوی پیش از بازی حریم خصوصی تلقی نمی شود. افشای قضیه اتوبوس تیم ملی می تواند مدیران فدراسیون و سرپرست تیم ملی فوتبال را دچار چالش کند. در نهایت باید دید برای راننده اتوبوس تیم ملی چه اتفاقی می افتد؟

رکنا ورزشی، «هستی سهرابی‌فر» ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال بانوان در واکنش به انتشار استوری مربوط به حواشی اخیر اتوبوس تیم ملی فوتبال آقایان به خبرنگار رکنا اظهار داشت: همیشه زمانی که برای شخصی در فضای مجازی حاشیه‌ای پیش می‌آید، خیلی ناراحت می‌شوم که چرا باید اشتباه یک فرد آنقدر در فضای مجازی دست به دست شود. حقیقتا از انتشار استوری با عکس اتوبوس تیم‌ملی منظور خاصی نداشتم. ولی آنقدر سر این آقا فحش خوردم که خودم هم شوکه شدم. آقای کنعانی‌زادگان بچه نیستند، این کارشان هم اصلا یک اشتباه ساده نیست، بلکه یک فاجعه است. واقعا خیلی از چنین موضوعی ناراحت شدم.

وی ادامه داد: آنقدر شدت حملات به من در فضای مجازی بعد از انتشار این استوری شدید بود که حتی از طرف افرادی تهدید به اسیدپاشی شدم. مدام برایم در دایرکت می‌نویسند که روی صورتت اسید می‌ریزیم و بلاسرت می‌آوریم. واقعا نمی‌دانم چه حرفی باید به آن‌ها بزنم. درست است که هر انسانی جایزالخطاست و حق اشتباه کردن دارد، ولی واقعا موضوع آقای کنعانی‌زادگان یک اشتباه ساده نیست. واقعا این چه طرز حرف زدن و برخورد کردن با یک خانم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا