فیلم

قوی ترین زن ایران را ببینید/عجب هیبتی!

تمرینات کوه نوردی یک کوله پشتی با وزنه های زیاد آن را سنگین میکردم که بتوانم توان هوازی و قدرت بدنی را بالا ببرم.

همزمان با طولانی ترین شب سال، گیتی موسوی، بانوی ورزشکار تبریزی بار دیگر رکورد جهانی کشش تریلی را شکست. او تریلی ۱۷ تن را در سطح صاف کشید، این کار قبلا با تناژ پایین‌تر انجام شده و در سطح بانوان تاکنون ۱۲ تن ثبت شده بود. این رکورد در حیطه ورزشی بانوان ثبت جهانی شده و گیتی موسوی اولین کسی است که این وزن را کشیده‌است. رکورد قبلی موسوی ۱۲ تا ۱۳ تن بود.

گیتی موسوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی رکنا گفت: رکوردی که زدم کشش تریلی ۱۷ تنی است که در مدت ۱ دقیقه و ۳۱ ثانیه را ۴۱ متر کشیدم.

وی افزود: رکورد قبلی ۱۲تن و ۳۸۰ کیلوگرم بود که با تمرینات زیاد این رکورد را بهبود بخشیدم.

قوی ترین زن جهان خاطرنشان کرد: هیچوقت تصور نمی‌کردم این رکورد به این شکل بازتاب زیادی داشته باشد و رسانه ها این موضوع را انعکاس دادند‌. و نشان داد این کار از اهمیت بالایی برخوردار است نفراتی که بابت تماشای رکورد شکنی آمدند زیاد بودند و این مراسم را پوشش دادند.

موسوی پیرامون تمرینات سخت خود عنوان کرد: روزانه پنج الی هفت ساعت تمرین هوازی داشتم، دو ساعت تمرین پیاده روی و دویدن داشتم تا بتوانم تریلی را در مدت کم بکشم. روزانه 45 دقیقه تا یک ساعت و نیم ساعت تمرینات بدنسازی را پیش می بردم. روزانه تمرینات کوه نوردی یک کوله پشتی با وزنه های زیاد آن را سنگین می کردم که بتوانم توان هوازی و قدرت بدنی را بالا ببرم. کوه را در مدت 20 دقیقه بالا رفته و با سرعت به پایین حرکت می کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا