حوادث خارجیمنتخب

زنی با کارهای احمقانه و باورنکردنی دستگیر شد!/عکس

گاهی برخی افراد بخاطر مشهور شدن دست به کارهای بسیار احمقانه و عجیب می زنند سلامتی روح و جسم خود را به خطر می اندازند تا به شهرت برسند! کمی بی عقلی به نظر می رسد. مانند اقدامات باورنکردنی این زن تنها بخاطر این که به شهرت برسد!

ماجرای زنی با کارهای احمقانه و باورنکردنی را در همین بخش دنبال کنید.

یک زن چینی با خوردن اشیای عجیب مانند ماهی قرمز زنده، مارماهی زنده، کرم زنده و حتی لامپ و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی توسط پلیس بازجویی شده است تا علت این رفتارهای عجیبش مشخص شود.

این زن خانه‌دار چینی پس از ضبط فیلم از کارهای عجیبش آن را در اپلیکیشن ویدئویی به نام «چیهوئو فنجیه» که معنای «خواهر فِنگ همه چیز می‌خورد» منتشر کرده است و به اشتراک گذاشته است.

البته برخی از مردم در این خصوص می‌گویند که او برای دریافت کلیک بیشتر از صحنه‌آرایی و تقلب در ویدیوهایش استفاده می‌کند.

خواهر فنگ می‌گوید که می‌خواهد از طریق اپلیکیشن جدیدی به نام «کوآیشو» ویدیوهایش را منتشر بکند. او تاکنون توانسته است بیش از 300 هزار دنبال کننده پیدا بکند و گفته که از خوردن چیزهایی که مردم نمی‌خورند، لذت می‌برد و این چیزها را دوست دارد!

این خانم چینی که صاحب فرزند هم می باشد، در یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب چین فعالیت می‌کند. مجموعه ویدیوهای وی با بیش از 170 میلیون کلیک به یکی از داغ‌ترین موضوعات این شبکه تبدیل شده است.

کائو یویانگ، افسر پرونده، می‌گوید که فیلم‌ها توسط پسر این خانم گرفته شده است. این در حالی می باشد که او پیشتر ادعا کرده بود که برادرزاده‌اش از او فیلم می‌گرفته است. پلیس می‌‎گوید که سن این زن 45 سال و سن پسرش نیز 24 ساله می باشد.

پلیس چین البته می‌گوید برخی از ویدیوهای این خانم ظاهرا واقعی بوده است. مقامات مسئول اما از بیم خطرناک بودن این ویدیوها از جنبه آموزشی برای کودکان برخی از ویدیوهای این خانم را پاک کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا