حوادث داخلی

عروس 16 ساله در کابوس خیانت داماد / پلیس در جستجوی یک شیطان

فردی که در فضای مجازی اقدام به آبروریزی و ایجاد اختلافات خانوادگی کرده بود، توسط پلیس دستگیر شد.

رکنا:دستگیری فردی شیطان صفت در فضای مجازی که اقدام به آبروریزی خانوادگی می کرد. علت دستگیری او پیامک های تهمت آمیز به شوهر دختر 16 ساله بود. خانواده کسی که مدام به آن ها از طریق فضای مجازی پیام ارسال می شد به کمک پلیس موفق به دستگیری فرد شیطان صفت شدند. دستگیری این فرد در مشهد رخ داد.

دختر16 ساله که برای شکایت از شیطان اینستاگرامی وارد کلانتری قاسم آباد شده بود، درباره ماجرایی تاسف بار به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: 5 ماه قبل پسرخاله ام به خواستگاریم آمد و با توجه به شناختی که از یکدیگر داشتیم، بلافاصله مقدمات مراسم عقدکنان برگزار شد اما با توجه به شیوع کرونا جشن کوچک خانوادگی گرفتیم و من و «سالار» پای سفره عقد نشستیم.

هنوز 2 ماه بیشتر از این جشن نگذشته بود که ناگهان فرد ناشناسی مطالب زشت و زننده ای را درفضای مجازی به مادر و نامزدم نسبت داد. او چنان تهمت های ناروا و شرم آوری را منتشر می کرد که قصد داشت زندگی مادرم را نیز به نابودی بکشاند چرا که نامزدم فقط 5 سال با مادرم اختلاف سنی دارد. ابتدا به جای آن که به مشاوران کلانتری مراجعه کنم یا به ریشه یابی این ماجرا از طریق قانونی بپردازم، متاسفانه خودسر عمل کردم و با این چرندیات دروغین به همسرم بدبین شدم ولی خیلی زود به اشتباه خودم پی بردم چرا که آن شیطان اینستاگرامی اطلاعاتی از همسرم نیز منتشر کرد تا این سوءظن را در من تقویت کند که الان همسرم کجاست؟ یا اوقاتش را با چه کسی سپری می کند؟ زندگی چنان به کامم تلخ شده بود که لذت ها و شیرینی های دوران نامزدی را فراموش کرده بودم. بعد از این ماجرا به دختری مشکوک شدم که قبلا همسرم از او خواستگاری کرده بود اما خیلی زود فهمیدم که اشتباه کرده و به بیراهه رفته‌ام.

نمی‌دانستم چه کسی با این نیت پلید قصد دارد زندگی من و مادر 32 ساله ام را متلاشی کند. اکنون که 3 ماه از این مزاحمت ها و تهمت‌ها می گذرد آن فرد شیطان صفت این جملات و مطالب زننده را برای دیگر بستگان نزدیکم مانند عمو، دایی، خاله و… ارسال می کند. آبروریزی او به حدی رسیده است که دیگر قابل تحمل نیست و اضطراب و نگرانی عجیبی را در خانواده ام ایجاد کرده است. این بود که با راهنمایی یکی از دوستانم به دایره مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری آمده ام تا موضوع را به صورت قانونی پیگیری کنم.

بنا بر این گزارش، با صدور دستوری از سوی سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد مشهد) عملیات تخصصی افسران ورزیده مبارزه با جرایم فضای مجازی برای شناسایی و دستگیری مار زهرآگین اینستاگرام آغاز شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا