حوادث داخلی

درگیری با چاقو و قمه در لیگ فوتبال آذربایجان شرقی با ۷ زخمی

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی گفت: رییس هیات برخورد شدید با خاطیان بازی فوتبال لیگ استانی به میزبانی شهرستان مرند را طی سریع‌ترین زمان ممکن خواستار شد.

رویداد۲۴: محمدرضا تقیون ضمن اشاره به حواشی پیش آمده در بازی فینال تیم‌های «باران اسپورت» مرند و «ارس تجارت کبود» تبریز افزود: این بازی دیروز سه‌شنبه ساعت ۱۵ در استادیوم تختی مرند برگزار شد، و برابر گزارش نماینده و ناظر ویژه هیأت فوتبال استان، جلسه‌ای طی روز جاری در دفتر حوزه ریاست هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی خاطر نشان کرد: در این جلسه رییس هیأت فوتبال پس از استماع گزارش نماینده و ناظران بازی از رئیس کمیته انضباطی خواست تا با بررسی دقیق وقایع شهرستان مرند و برخورد شدید در اسرع وقت با خاطیان قضیه برخورد داشته باشند.وی اضافه کرد: در خصوص خاطیان، عوامل انتظامی شهرستان و استان به قضیه ورود و پس از بازجویی و تحقیقات مقدماتی پرونده به محاکم قضایی سپرده شده تا خارج از نوبت با عاملان وقایع در شهرستان مرند برخورد جدی شود.

این بازی با نتیجه سه بر یک به نفع تیم «ارس تجارت تبریز» جریان داشت، اما در دقیقه هشتاد هواداران تیم «باران اسپورت مرند» به زمین بازی هجوم آوردند و با سلاح سرد مانند چاقو و قمه به بازیکنان ارس تجارت حمله‌ور شدند.

در این حادثه تلخ هفت نفر زخمی شدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان کوه‌کمری شهر مرند انتقال یافتند؛ چهار نفر از افراد مصدوم این حادثه ضدورزشی سرپایی درمان شدند، اما سه نفر دیگر به دلیل شدت جراحت به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شدند.

متاسفانه در این حادثه یکی از بازیکنان «ارس تجارت تبریز» بینایی خود را به طور کامل را از دست داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا