حوادث داخلی

عکس های برهنه زن شیرازی دست مرد شیطان صفت بود

مرد جوان که برای انتقام گیری شخصی دست به تهدید زن شیرازی زده بود دستگیر شد.

رکنا:سرهنگ “حشمت سلیمانی” رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: خانمی 32 ساله شیرازی با در دست داشتن شکوائیه‌ای و مراجعه به پلیس فتا مدعی شد که شخصی ناشناس از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به ارسال مطالب توهین‌آمیز و تهدید آمیز علیه وی و خانواده او کرده است.

لذا در این راستا پرونده مقدماتی با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد وموضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

تهدید زن شیرازی در فضای مجازی
وی در ادامه گفت: با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم با استفاده از بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به انتشار مطالب تهدیدآمیز به شاکیه کرده است.

سرهنگ سلیمانی بیان داشت: با توجه به اینکه تهدید اشخاص در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی براساس قانون مجازات اسلامی جرم می‌باشد، کارشناسان این پلیس با بررسی صفحه اینستاگرامی مزبور، گرداننده صفحه را مورد شناسایی قرار دادند و در نهایت طی یک اقدام پلیسی و با هماهنگی مقام قضائی وی را به همراه ادله دیجیتال مجرمانه دستگیر کردند.

این مقام سایبری افزود: متهم که از دوستان نزدیک شاکیه بود پس از دستگیری در ابتدا سعی در گمراه کردن و فریب پلیس را داشت که با هوشیاری کارشناسان پلیس فتا و در مواجه شدن با ادله دیجیتال انکارناپذیر جمع‌آوری گردیده، لب به سخن گشود و گفت علت تهدید نمودن شاکیه مشکلات شخصی بوده است.

رئیس پلیس فتا استان فارس شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه را ابزاری مفید و در حین حال خطرناک معرفی کرد و بیان داشت: حضور ناآگاهانه و بدون رعایت اصول ایمنی کاربران در این فضا، آسیب‌های فراوانی را به دنبال خواهد داشت و کارشناسان سایبری همواره با اشراف و تسلط کامل بر فضای مجازی با مزاحمان اینترنتی برخوردی قاطع خواهند داشت.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست: هشدار‌های پلیس فتا را جدی گرفته و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان‌های موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی و یا با شماره تلفن 096380 گزارش کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا